Powiat Wadowicki - Działki.

Darmowe ogłoszenia działek na sprzedaż.

Powiat wadowicki Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Łączany49.99700719.572002
2Łękawica49.84700319.588667
3Andrychów49.84999719.330003
4Świnna Poręba49.83029919.521997
5Babica49.91366519.555298
6Barwałd Średni49.86366919.605299
7Barwałd Dolny49.86366919.588674
8Barwałd Górny49.86366719.622002
9Bęczyn49.93030119.655303
10Blachowice49.9636719.488668
11Brody49.88029719.688667
12Brzeźnica49.96366719.622004
13Brzezinka49.96367119.638667
14Brzezinka49.83030519.305297
15Bugaj49.84700219.672001
16Chocznia49.86366619.438663
17Chrząstowice49.98030319.605305
18Dąbrówka49.8136719.588672
19Frydrychowice49.91366819.405302
20Głębowice49.94700419.338666
21Gierałtowice49.94700319.388671
22Gierałtowiczki49.94700419.388666
23Gorzeń49.86366619.48867
24Gorzeń Górny49.86366719.488666
25Inwałd49.86366819.388667
26Izdebnik49.88030119.755299
27Izdebnik49.88030119.755299
28Jaroszowice49.86366919.522002
29Jastrzębia49.84699719.755304
30Jaszczurowa49.79700519.505298
31Kaczyna49.83029819.422
32Kalwaria Zebrzydowska49.88029919.672006
33Klecza Dolna49.88029819.538668
34Klecza Górna49.88030119.538668
35Kopytówka49.94719.638669
36Kosowa49.96367119.588666
37Koziniec49.830319.505299
38Lanckorona49.84699719.722
39Leńcze49.89700119.738668
40Lgota49.93030519.538668
41Lipowa50.01383519.538669
42Marcyporęba49.94700319.6053
43Miejsce50.03050419.505298
44Mucharz49.81366819.555303
45Nidek49.91367119.322004
46Nowe Dwory49.96366719.588666
47Półwieś49.98030119.555298
48Paszkówka49.94699719.68867
49Podolany49.91367119.755297
50Ponikiew49.83030619.455304
51Przybradz49.94700419.422
52Przytkowice49.91367119.688666
53Radocza49.93030719.472003
54Roczyny49.84699719.305304
55Roków49.89700419.521998
56Ryczów49.980319.538669
57Rzyki49.81367119.388669
58Skawce49.81367119.572007
59Skawinki49.83030119.705306
60Sosnowice49.94700119.722001
61Spytkowice49.98030619.505301
62Spytkowice49.98030619.505301
63Stanisław Dolny49.91367119.655306
64Stanisław Górny49.91367119.622
65Stronie49.83030119.672001
66Stryszów49.83030519.622001
67Sułkowice Środkowe49.83030319.3553
68Tłuczań49.96366519.571996
69Targanice49.81367519.322005
70Tomice49.89700519.472002
71Wadowice49.88330819.483305
72Wadowice49.88330819.483305
73Wieprz49.89700519.3553
74Witanowice49.93030519.522004
75Woźniki49.94700219.48867
76Wyźrał49.94700219.555305
77Wysoka49.91366519.605304
78Zagórnik49.84699819.388666
79Zagórze49.83030419.572003
80Zakrzów49.83030319.655305
81Zakrzyce Wielkie49.88030419.738672
82Zarzyce Małe49.89699919.738666
83Zawadka49.86367119.472005
84Zebrzydowice49.89700219.638673
85Zygodowice49.94700519.522003

Województwa: