Powiat Bocheński - Działki.

Darmowe ogłoszenia działek na sprzedaż.

Powiat bocheński Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Żegocina49.81367420.4055
2Łąkta Dolna49.84699620.405501
3Łąkta Górna49.84699920.438838
4Łapanów49.86366820.288834
5Łapczyca49.96367320.372168
6Łazy49.98030320.505503
7Łomna49.91367220.505499
8Świniary50.13050120.472167
9Baczków50.03050220.438833
10Bessów50.08049920.488833
11Bieńkowice50.09717220.488838
12Bochnia49.96670520.430006
13Boczów49.84700720.28883
14Bogucice50.06383420.488835
15Borówna49.89699820.505505
16Borek50.03050120.522172
17Bratucice50.06383420.538833
18Brzeźnica49.96366820.472167
19Brzezowa49.86367120.305501
20Buczków50.04717420.572173
21Buczyna49.93029720.338834
22Bytomsko49.81366920.438836
23Cerekiew50.09717120.488834
24Chełm49.98030220.32217
25Chronów49.91367120.538838
26Chrostowa49.91366620.305506
27Cichawka49.88030620.355498
28Cikowice49.98030220.372168
29Cikowice49.98030220.372168
30Dąbrówka50.04717320.555502
31Dąbrowica49.94700120.355503
32Damienice49.99700220.388833
33Dębina50.04716320.538834
34Drwinia50.09717120.43883
35Dziewin50.08050420.455502
36Gawłów50.03050320.455504
37Gawłówek50.06383520.455504
38Gierczyce49.96366820.338835
39Gorzków49.98030220.472167
40Grable49.84720.272171
41Grobla50.13050720.422173
42Ispina50.11383920.372169
43Kamionka49.8136720.3555
44Kamyk49.89700520.305498
45Kępanów49.84720.255503
46Kierlikówka49.83030320.388836
47Kobyle49.93030220.522171
48Kobylec49.88030120.272169
49Kopaliny49.94700320.472171
50Królówka49.89700720.422167
51Krzyżanowice50.01383520.438829
52Leksandrowa49.89700120.455503
53Leksandrowa49.89700120.455503
54Leszczyna49.86366620.405504
55Lipnica Dolna49.86366720.538841
56Lipnica Górna49.88030320.488835
57Lipnica Murowana49.86366520.522174
58Mały Wiśnicz49.94700220.47217
59Majkowice50.04717120.472166
60Mikluszowice50.06383820.4555
61Moszczenica49.96366720.338833
62Muchówka49.86366920.455498
63Niedary50.13050120.505504
64Nieprześnia49.93029720.372164
65Nieszkowice Małe49.94699820.322171
66Nieszkowice Wielkie49.91366720.405501
67Nowy Wiśnicz49.91366720.455505
68Okulice50.06383420.538839
69Olchawa49.9136720.422168
70Ostrów Królewski50.03050220.488839
71Ostrów Szlachecki50.03050420.488833
72Połom Duży49.88030320.4555
73Pogwizdów49.93030720.4055
74Proszówki49.99700420.422169
75Rajbort49.830320.488836
76Rdzawa49.83030420.355496
77Rozdziele49.79700420.438836
78Rzezawa49.99700420.522171
79Siedlec49.96366720.322173
80Sobolów49.91367220.33884
81Stary Wiśnicz49.93030320.488835
82Stradomka49.93030320.305507
83Tarnawa49.83030320.305507
84Trawniki50.13050120.405502
85Trzciana49.84700520.372166
86Ubrzeż49.86366720.322168
87Ujazd49.84699820.338836
88Wola Drwińska50.09717420.472169
89Wola Nieszkowska49.91366320.388835
90Wolica49.86367120.272165
91Wyżyce50.09716920.488841
92Wyżyce50.09716920.488841
93Zatoka50.0471720.522168
94Zbydniów49.84700420.322172
95Zielona50.11383920.4555

Województwa: