Powiat Ropczycko-sędziszowski - Działki.

Darmowe ogłoszenia działek na sprzedaż.

Powiat ropczycko-sędziszowski Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Żdżary50.13049921.622505
2Łączki Kucharskie50.01383321.539168
3Będziemyśl50.06383521.789166
4Będzienica49.99699821.772502
5Blizna50.18050821.605835
6Boreczek50.11383721.689167
7Borek Mały50.0971721.63917
8Borek Wielki50.09717121.655832
9Broniszów49.99700621.58917
10Brzezówka50.08050721.539171
11Brzeziny49.94700321.555834
12Bystrzyca49.99721.739166
13Chechły50.03050221.539165
14Cierpisz50.14716921.705837
15Czarna Sędziszowska50.13050421.755836
16Góra Ropczycka50.06383421.689171
17Glinik49.98029821.572505
18Glinik49.98029821.572505
19Gnojnica50.0471721.655832
20Iwierzyce50.03050121.755831
21Kamionka50.14717221.672504
22Kawęczyn Sędziszowski50.08050721.739169
23Klęczany50.08050121.805835
24Kozodrza50.0971721.622504
25Krzywa50.11383221.739165
26Lubzina50.06383421.505836
27Mała49.98030421.522499
28Nawsie49.94699921.655833
29Niedźwiada49.99700321.522499
30Nockowa50.03049921.789168
31Ocieka50.14716721.589171
32Okonin50.0471721.555835
33Olchowa50.06383721.755835
34Olimpów50.01383421.75583
35Ostrów50.11383421.58917
36Ropczyce50.04999721.6
37Ruda50.14716921.689169
38Sędziszów Małopolski50.08050421.70583
39Siedlec50.06383321.739171
40Skrzyszów50.09716921.539171
41Szkodna49.99700721.639169
42Wiśniowa50.01383621.755829
43Wielopole Skrzyńskie49.94699921.60583
44Wiercany50.01383321.75583
45Wola Ociecka50.16383921.539174
46Wolica Ługowa50.08049821.705832
47Wolica Piaskowa50.0971721.705836
48Zagorzyce50.03050521.6725

Województwa: