Powiat Olkuski - Działki.

Darmowe ogłoszenia działek na sprzedaż.

Powiat olkuski Lisa miejscowości powiatu:

# Miejscowość Długość Szerokość
1Żurada50.24716319.538668
2Łobzów50.41383819.772
3Ściborzyce50.29717319.905303
4Boża Wola50.430519.788672
5Bogucin Duży50.33050719.572005
6Bogucin Mały50.31383619.572008
7Bolesław50.29717119.455301
8Braciejówka50.31383619.655299
9Brzozówka50.38049919.788668
10Budzyń50.34717319.822006
11Bukowno50.26670619.450005
12Bylin50.38050519.63867
13Chełm50.36383119.738673
14Chechło50.38050219.521998
15Chrząstowice50.34716919.672004
16Cieślin50.38050819.638668
17Dłużeniec50.39716619.705303
18Domaniewice50.41383319.672004
19Glanów50.31383719.805305
20Gołaczewy50.36383119.705307
21Golczowice50.36383819.605299
22Gorenice50.21383619.622004
23Hutki50.31383219.505301
24Imbramowice50.31383419.8553
25Janogrot50.31383819.73867
26Jaroszowiec50.34716619.605306
27Kąpiele Wielkie50.43049919.721997
28Kąpiołki50.43050419.705298
29Kaliś50.38049719.722001
30Klucze50.34717219.555303
31Kolbark50.36383519.638666
32Kosmolów50.28050119.655306
33Krzykawa50.31383919.422005
34Krzykawka50.31383219.405297
35Krzywopłoty50.39717519.622
36Kwaśniów Dolny50.38049919.588668
37Kwaśniów Górny50.39716919.588668
38Laski50.33050219.455303
39Lgota Wielka50.36383219.822006
40Lgota Wolbromska50.39717419.705302
41Małobądz50.31383719.422006
42Małyszyce50.31383919.871998
43Michałówka50.31383419.688669
44Miechówka50.43050719.755304
45Milonki50.28050419.788666
46Niesułowice50.21383719.555303
47Nowy Ujków50.31383819.438674
48Olewin50.280519.605299
49Olkusz50.28330419.566701
50Osiek50.24716919.605302
51Pazurek50.34716819.638671
52Podchybie50.33049919.755303
53Podlesice Ii50.39717319.838668
54Podlesie50.33050119.63867
55Podlipie50.29717419.438671
56Porąbka50.34716919.805298
57Poręba Dzierżna50.43050319.788665
58Poręba Górna50.36383319.788671
59Rabsztyn50.31383819.588672
60Rodaki50.39717219.522005
61Ryczówek50.3971719.555305
62Sieniczno50.26383119.622
63Strzegowa50.43049919.705308
64Sucha50.33049919.772003
65Sulisławice50.38049919.838673
66Tarnawa50.280519.838668
67Troks50.31383719.622008
68Trzyciąż50.31383219.772005
69Wierzchowisko50.38050419.805305
70Witeradów50.24717219.571997
71Wolbrom50.380519.771997
72Załęże50.39716719.6553
73Zabagnie50.41383619.738664
74Zadroże50.29716919.788664
75Zagórowa50.29716819.805301
76Zalesie Golczowickie50.34716619.605303
77Zarzecze50.3638319.688664
78Zasępiec50.36383619.772001
79Zawada50.23049619.638672
80Zederman50.24717119.655307
81Zimnodół50.24717119.6053

Województwa: